سه شنبه, 4 اردیبهشت 1403   |   ثبت نام   |   ورود به سايت
       
 
 
کمينه
لیفتراک های تویوتا

لیفتراک
لیفتراک ، امروزه یکی از ماشین های ضروری در صنعت حمل و نقل و جابه جایی بار است. انتخاب لیفتراک مناسب برای یک شرکت، کارخانه و حتی یک انبار ضروری است. لیفتراک ها در انواع مختلف لیفتراک دیزلی ، لیفتراک برقی ، لیفتراک دوگانه سوز در بازار موجود هستند. کیفیت، کارآیی، ایمنی و همچنین خدمات پس از فروش لیفتراک از عواملی هستند که باید مشتریان لیفتراک به آن توجه کنند.

مشخصات لیفتراک های تویوتا
کارايي و بهره وري بالا, قدرت مانور فوق العاده, سازگار با محیط زیست ، سهولت در سرویس و عمر طولاني تر ليفتراکهاي تویوتا طي ساليان متمادي به اثبات رسيده است.

سيستم انتقال قدرت لیفتراک: تعويض دنده جلو به عقب و برعکس خيلي راحت انجام مي گيرد، نقاط بازرسي گيربکس در بالا در دسترس بوده که کنترل و سرويس آن خيلي ساده و راحت مي باشد.

سیستم فرمان هیدرولیک لیفتراک : طراحی فرمان به گونه ای می باشد که چرخها دارای حداکثر زاویه گردش بوده و راننده انرژی کمتری را برای چرخاندن فرمان صرف می نماید.

نوع دکل لیفتراک : دارای صندلی راحت و ایمن ، فضای پا وسیع و جادار ، عریض شدن دستگیره کمکی راننده و میدان دید وسیع نیز می باشد.

حس گر قفل کننده سیستم های مختلف لیفتراک (OPS): این سیستم در زمان ترک صندلی توسط اپراتور فعال شده و موجب قطع شدن حرکت دکل، سیستم هیدرولیک و گیربکس می گردد.

موتور لیفتراک : موتور ديزلي يا گازي کم صدا و کم دود می باشد.

موقعيت راننده لیفتراک : سيستم بالابري سه مرحله ای (تریپلکس) بوده و دارای بیشترین زاویه دید در بین لیفتراکها راداشته که بدون نیاز به بلند شدن راننده از محل استقرار خود (صندلی ) مي باشد.