سه شنبه, 4 اردیبهشت 1403   |   ثبت نام   |   ورود به سايت
       
 
 
 

 

تجهیزات صنعتی تویوتا پیشرو در ایمنی، تکنولوژی برتر و جلب رضایت مشتری شرکت تویوتا تولید اولین لیفتراک خود را از آوریل 1956 میلادی آغاز نموده و در دسامبر همان سال یدک کش تویوتا به خط تولید اضافه شد. این شرکت صادرات لیفتراک به دیگر کشورها را از سال 1965 آغاز و در سال 1995 میلادی به رقم فروش یک میلیون دستگاه در سطح جهان دست یافت. بدین ترتیب طبق آمار فروش شرکت تویوتا، از هر پنج دستگاه لیفتراکی که در سطح جهان فروخته می شود یک دستگاه متعلق به این شرکت می باشد. شرکت تویوتا در طی سال های 2002 تا 2011 میلادی موفق به اخذ مقام نخست بزرگترین عرضه کننده تجهیزات صنعتی و ارائه کننده بهترین خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی در جهان شد.

تویوتا با بهره گیری از مقتدرترین تیم های مدیریتی فروش و خدمات پس از فروش، همواره می کوشد تجهیزات صنعتی را با بهترین کیفیت و کمترین آلاینده های زیست محیطی به دنیای صنعت و تکنولوژی ارائه نماید.

 

تاریخچه واحد تجهیزات صنعتی شرکت ایرتویا 

واحد تجهیزات صنعتی شرکت ایرتویا فعالیت خود را از سال 1375 با وارد کردن تعداد محدودی لیفتراک جهت حضور در نمایشگاه های تخصصی آغاز نمود. 

در سال 1379 طبق تصمیم هیئت دولت ممنوعیت واردات تجهیزات صنعت لغو و شرکت با سرمایه گذاری مناسب اقدام به واردات لیفتراک نمود بطوریکه ظرف مدت 9 سال بیش از 1000 دستگاه لیفتراک به ایران وارد و در اختیار شرکت ها و کارخانجات تولیدی قرار گرفت.

لازم به ذکر می باشد این شرکت همگام با فروش در خصوص خدمات پس از فروش نیز حرکت های مثبتی را در سال های اخیر آغاز نموده است، بطوریکه با جذب نیروهای متخصص و آموزش دیده ظرف مدت 48 ساعت خدمات مورد نظر را در سایت مشتری ارائه نموده و پشتیبانی قطعات یدکی را به مدت 10 سال تضمین می کند.